توضیحات مختصر

درباره ما

گروه تولیدی بانیذ گروپ (آریا صنعت بهینه )  با هدف تولید انواع محصولات روانکار روغن، گریس و همچنین انواع ضدیخ تاسیس گردید. کارخانه این شرکت واقع در شهرک صنعتی اشتهارد با ظرفیت تولید سالیانه ۱۵۰۰۰ تن انواع روغن، ۲۵۰۰ تن انواع گریس و ۶۵۰۰ تن انواع ضدیخ مشغول به کار می باشد.

*قابلیت تولید تمامی محصولات با برند ثبت شده شما (در صورت حجم سفارش قابل قبول ).

15 برند

تولید بصورت ۴ شیفت (بخش خصوصی)

50 شرکت برتر

سابقه همکاری با بهترین های ایران

90 پرسنل

با ما همکاری میکنند

25 سال

تجربه در صنعت نفتی

درباره ما

گروه صنعتی بازرگانی بانیذ – تولید ، صادرات و فروش

قسمت بازرگانی این شرکت در سال ۹۰ با هدف تولید و صادرات محصولات نفتی از جمله روغن موتور و صنعتی و انواع تخصصی گریس در اراک بدلیل صنعتی بودن این شهر و مرکزیت آن ، فعالیت خود را آغاز نموده است  . در حال حاضر امکان تولید  بسیاری  محصولات فوق را با کیفیت های مختلف اعم از پایه ویرجین ( خریداری از بورس و واردات مستقیم از کشور های همسایه ) و پایه تصفیه (دارای یک شرکت و خط مجزا جهت تولید و صادرات )  دارا می باشد.

دلایل انتخاب ما

چرا گروه صنعتی بازرگانی بانیذ

این شرکت به عنوان اولین تولید کننده ایرانی محصولات روغن و گریس موفق به دریافت گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت ISO TS/29001 : 2007 و ISO 9001 : 2008 از موسسه Lloyds انگلستان گردیده است. بخش تحقیق و توسعه این شرکت با همکاری متخصصین مجرب خود برای اولین بار در ایران موفق به طراحی فرمولاسیون و ساخت و تولید انبوه محصولات روغن و گریس تخصصی مورد استفاده در صنایع مختلف گردیده است.

استاندارد ها و تنوع محصول

تولیدات شرکت

انواع گریسهای سیلیکونی، لیتیم کمپلکس، آلومینیوم کمپلکس، کلسیم سولفونات کمپلکس، گریسهای آب بندی شیر آلات و روغنهای هیدرولیک ضدآتش پایه سینتتیک مثالهایی از این دست می باشند. کلیه محصولات این شرکت تحت دقیق ترین آزمونهای کنترل کیفیت قرار گرفته و مطابق با استانداردهای بین المللی و ملی به بازار مصرف عرضه می شوند. از قبیل روغن موتور های سواری در سطح کیفیت SG/CD,SJ/CD,SL/CFو روغن موتور های دیزلی سطح کیفیت CD ,CF,CF4,CG,CH4 که دارای استاندارد ملی ایران می باشند .